europeando.eu

Felek 01.02.2021

Zdrowe i świadome zakupy

Świadome zakupy przynoszą wiele korzyści dla naszego zdrowia i dobrego samopoczucia. Jesteśmy w stanie: ograniczyć niepotrzebne choroby i straty w narządach, umyśle i ciele, poprawiają nasz nastrój, zmniejszają ryzyko wielu chorób, poprawiają funkcjonowanie całego organizmu. Jesteśmy w stanie zaoszczędzić czas, który można by zmarnować na szukaniu odpowiedniego produktu, a jednocześnie zdobyć ważną i praktyczną wiedzę, możemy kupować przedmioty, na które niekoniecznie byśmy mogli sobie pozwolić, gdyby nasze zdrowie i dobre samopoczucie były zagrożone.

Z badań wynika, że ​​coraz więcej osób stara się dbać o swoje zdrowie i sylwetkę zgodnie ze swoimi potrzebami. Ponad połowa badanych (54%) uważa, że ​​ich osłabienie fizyczne i psychiczne wynika z problemów z utrzymaniem prawidłowej masy ciała. Kolejne 29% uważa, że ​​jest za to częściowo odpowiedzialne. Jedna trzecia grupy (32%) badanych stosuje różnego rodzaju środki dietetyczne, aby pozbyć się zbędnych kilogramów. Jedna piąta badanych (20%) stosuje różnego rodzaju środki przeczyszczające lub preparaty zdrowotne przeznaczone do terapii odchudzającej.

Tagi: zdrowie świadome uważa środki ​​ich jedna zakupy spożywcze online zakupy online lidl zakupy spożywcze online lidl zakupy na allegro zakupy z dostawa do domu zakupy online biedronka zakupy bez obaw