europeando.eu

Felek 02.02.2021

Wycieczka rodzinna

Byliśmy już w polskiej restauracji, spróbujmy tego na pyszną chwilę! Wybór jest naprawdę świetny, dobrze, gdzie podawane są pyszne dania. Nie jest to jednak miejsce polecane na rodzinne wakacje.

Wyjazd nad morze na rodzinne wakacje

Jeśli wybierasz się na rodzinne wakacje i potrzebujesz miejsca ciepłego i wygodnego, mamy dla Ciebie rozwiązanie: wakacje nad polskim morzem! Polecamy restaurację Zatokina Laki. Przygotowaliśmy dziesiątki różnych przepysznych dań na bazie najświeższych składników. Ciesz się pysznym posiłkiem, przygotowanym głównie od podstaw.

Wyjazd nad morze na rodzinne wakacje

Restauracja Zatokina Laki położona jest blisko wspaniałego Jeziora Boszyńskiego, a do usług gości (kilkaset metrów) bez problemu dotrzemy samochodem lub rowerem. Restauracja serwuje dania dla całej rodziny (duszona wołowina, duszona dziczyzna, duszony kurczak) w najsmaczniejszy sposób. Dodatkowo przygotowujemy również tradycyjne sous vide oraz pyszne bułeczki kokosowe.

W menu: Wołowina duszona w najsmaczniejszy sposób, Wołowina duszona w tradycyjny sposób SPA (sous vide), Wieprzowina z farszem warzywnym, Farsz warzywny, Ryba, Specjalnie Fritabus, Wołowina duszona, Wieprzowina z farszem warzywnym , Kurczak duszony, fritabian, duszona wołowina, duszona cielęcina, warzywa i fritabian, ryby i fritabian.

Tagi: najsmaczniejszy pyszne morze wakacje laki vide duszony kurczak z warzywami duszony kurczak duszony kotlet wołowy duszony królik duszony filet z kurczaka duszony schab duszony filet z indyka duszony udziec z indyka