europeando.eu

Felek 04.03.2021

Muzyka z "American Psycho"

Książka została zaadaptowana na podstawie scenariusza Davida F. Sandberga i wyreżyserowana przez Davida F. Sandberga.

W American Psycho poznajemy Karen (Adele), która przeprowadza się do małego miasteczka, aby być bliżej swojej rodziny. Początkowo jest zachwycona otoczeniem i nowym otoczeniem, ale z czasem zaczyna dostrzegać zmianę i dziwne wzorce, które trudno zignorować. W końcu zostaje przekonana o teorii, że "muzyka ma ogromny wpływ na naszą podświadomość".

W książce Sandberga i F. Philippe'a Richarda spotykamy inną wersję muzyki - Williama Shatnera ze Star Trek: The Next Generation

William Shatner - kapitan

Motywem przewodnim filmu jest "Star Trek" Williama Shatnera. Ma to być piosenka przewodnia z odcinka Star Trek: The Next Generation zatytułowanego "Emissary". Piosenkę wykonało flamenco delenda. mieli nawet własną luccę, której formę modyfikowali na planie planu filmowego.

Muzyka i sens życia

Muzyka ma ogromny wpływ na naszą podświadomość. Zachęca nas do działania, refleksji, jasnego myślenia. Sprawia, że ​​działamy racjonalnie i pozwala nam zastanowić się nad naszymi działaniami w naprawdę świadomy sposób.

Muzyka skomponowana przez Shatnera, Spocka i Danielsa była reakcją na ten stan rzeczy. Ich muzyka mówi o absurdzie ludzkiej egzystencji i pyta, jak człowiek stał się istotą niezdolną do odczuwania bólu i obojętności. Pokazuje, że bez muzyki żaden akt nie będzie miał żadnego znaczenia.

William Shatner - aktor

Motywem przewodnim filmu jest "Star Trek" Williama Shatnera. Został on skomponowany przez Justina Lin, który pojawił się w takich filmach jak Wilk z Wall Street, Manchester With a Chance, Life is Beautiful i She's Leaving Home .

Muzyka i sztuka

Nasza podświadomość wpływa na nasze wybory artystyczne, miejsca publiczne i wytwory sztuki. Wpływa na nasz proces myślenia, sprawia, że ​​tańczymy i myślimy racjonalnie. Muzyka i taniec to formy introspekcji, symbolizujące możliwości świadomego doświadczenia.

Artykuł powstał we współpracy z czasopismem filozoficzno-filozoficzno-religijnym https://utah.zmag.

Tagi: podświadomość star williama muzyka mp3 muzyka relaksacyjna muzyka muzyka relaksacyjna do snu muzyka relaksacyjna do słuchania muzyka eska muzyka youtube